Dlaczego warto umówić się ze mną na konsultacje?

Każdy chce wiedzieć: „Jak zostać gwiazdą tiktok?” Nie ma recepty na to, ale jeśli chcesz, to można wszystko!

Zrozumiesz dlaczego innym się udaje, a drudzym nie!
Stworzysz konto , które chce się oglądać. Nauczysz się prowadzić konto z przyjemnością. Poznasz mechanizm, dzięki któremu z łatwością będziesz generować pomysły na video. Zrozumiesz sekret popularnych filmów czyli “viral co to?”. Przeanalizujesz mocne i słabe strony swojej konkurencji, będziesz wiedzieć czym wyróżnić się na ich tle.
Zrozumiesz TikTok od strony technicznej oraz jak wypromować tiktok.
Jak prawidłowo napisać BIO i dobrać zdjęcie tak, żeby przyciągało i zwracało na siebie uwagę. Jak zrobić q&a na tiktok żeby ta funkcja pomogła generować dla ciebie tematy na przyszłe filmy. Nauczysz się pisać scenariusze do filmów które zachęcają do obejrzenia filmu do końca. Dowiesz się jakie błędy popełniasz i dlaczego filmy mają mało wyświetleń, przestaniesz je popełniać, i zostawisz konkurencję daleko za sobą.
Nauczysz się być ciekawym i wyjątkowym
Zarówno Ty jak i Twoi subskrybenci odnajdziecie najbardziej charakterystyczne strony Twojej osobowości. Stworzysz swój własny, niepowtarzalny i niepodrabialny styl. Przezwyciężysz lęki i zaczniesz tworzyć dobry kontent. Zrozumiesz jak wszystkimi możliwymi sposobami zwiększać swoje zasięgi. Nauczysz się rozumieć i komunikować się ze swoją publicznością. Dowiesz się jak wchodzić w interakcje z hejterami bez szkody dla swojej reputacji i układu nerwowego.
Dowiesz się jak zarabiać na tik toku, po prostu nagrywając filmy
Poznasz elementy dobrze sprzedającego filmu. Zrozumiesz co denerwuje widza. Poznasz zasadę lejka sprzedażowego, niezbędnego by sprzedawać produkty. Dowiesz się o wszystkich sposobach monetyzacji. Nauczysz się nie tylko zbierać polubienia i wyświetlenia, a również zarabiać na Tik Tok'u wzbudzając w widzach potrzebę kupna Twojego produktu.

Moje Konsultacje są dla Ciebie, jeżeli

Chcesz zdobyć sławę
Prowadzisz swój profil na TIk Tok,'u lub Instagramie, ale chcesz zacząć zarabiać na nim

Chcesz zwiększyć zysk ze sprzedaży swoich produktów, ale nie wiesz jak sprzedać swój towar przez TikTok'a i Instagram'a.

Jesteś specjalistą (prawnikiem, psychologiem,coachem, kosmetologiem) i chcesz zacząć zarabiać na swojej wiedzy, usługach i produktach.

Jesteś dopiero na początku swojej drogi z rękodziełem, albo już jesteś specjalistą i chcesz sprzedawać swoje dzieła drożej.